Ana Sayfa » Ürün ve Hizmetlerimiz » Sineklik

SİNEKLİK

İzmirde pencere ve kapılarınız sinekliksiz kalmasın

Sineklikler, pencere ve kapıların önüne konarak dışarıdan sineklerin, böcek ve haşerelerin eve girmesini engeller. Özellikle yazın oldukça sıcak olan İzmir'de sineklik, oldukça rağbet gören bir üründür.

Sineklik

PVC doğrama ya da alüminyum kapı ve pencerelerin önüne konabilirler. Maliyetleri ekonomik sayılabilir. Pencerelerde sürme ya da sabit, balkon kapılarında sürme ya da kanat olarak yapılabilir.

Pileli Sineklik

Normal sinekliklerde, sinekliğin takılı olduğu pencerenin önünde panjur varsa, sinekliği yerinden çıkarmadan panjuru açıp kapamanız mümkün olmaz. Oysa ki pileli sineklikte tel elinizle kolayca sinekliği açıp kapatabilirsiniz. Bu açıdan oldukça pratiktir. Pileli sinekliklerin maliyeti aynı büyüklükteki normal sinekliklere göre biraz daha yüksektir.

Sineklik Tamiri

Bazen elinizden düşürmek, ya da şiddetli çarpmalar gibi nedenlerle sineklikler zarar görebilir. Özellikle pileli sineklerde pilelerin arasından geçen iplerin kopması en sık rastlanan durumlardandır. Normal sinekliklerin tamirini gerçekleştirmekteyiz ancak, pileli sineklerde tamir maaliyeti yüksek olduğundan müşterilerimize, yenisi ile değiştirilmelerini tavsiye etmekteyiz.