Ana Sayfa » Ürün ve Hizmetlerimiz » Pvc pencere ve kapı

PVC PENCERE VE KAPI

İzmirde pvc doğrama plastik kapı pencere yaptırmak için doğru adres Eşsiz Grup Yapı

Pvc doğrama günümüzde evlerin olmazsa olmazı haline gelmiştir. Pencere ve kapıları pvc doğrama olmayanlar, genellikle yaşadıkları ısı kayıpları(ısı yalıtımı eksikliği), yağmur sularının içeri girmesi gibi nedenlerle bu ürüne yönelmektedir. Genel olarak 70lik pvc doğrama ve çift cam uygulaması yapmaktayız. Ancak çatı dairelerde ya da ısıtma/soğutma açısında problemli konutlarda daha iyi bir ısı yalıtımı için cam olarak ısıcam konfor ürününü tavsiye etmekteyiz.

- PVC doğramalarınızı uzun süre ve keyifle kullanabilmeniz için;

- Yağmur sularının içeri girmemesi, kolay tahliye olması için pencere mermerlerini uygun genişlikte bırakmaktan,

- Geniş alanlarda pencerelerin rahat kullanım için nasıl bölümlenmesi gerektiğine,

- Doğramanın mermer ve duvar ile temas ettiği yerlerde iç ve dıştan çekilen mastiğin kalitesine ve düzgün uygulanmasına kadar pek çok konuda dikkatli ve özenli davranıyoruz.

Müşterilerimiz pvc doğrama yaptırmak istediklerinde, bazen balkona çıkan fazladan bir kapıyı iptal etmek, ya da demir korkulukları sökülen bir balkon duvarını örmek ya da alçak bir pencereyi yükseltmek gerekebilmektedir. Bu tür durumlarda gazbeton kullanarak bu küçük alanlarda duvar örme işlemlerini de gerçekleştirerek sizi başka usta arama zahmetinden kurtarıyor, işleri uygun maliyetle hızlandırıyoruz(*) İstenirse iptal edilen kapıların gazbeton yerine cam tuğla ile örülerek mekanın daha ferah ve aydınlık olması da tercih edilebilir.

(*) Duvar örme hizmetimiz gazbeton kullanılarak duvardaki gerekli alanın düzgünce örülmesi ve sıvanmasını kapsar. Profesyonel saten alçı çekilerek duvarın kusursuz düzgünlükte olmasını ve boyanmasını kapsamaz.