Ana Sayfa » Ürün ve Hizmetlerimiz » Panjur tamiri

PANJUR TAMİRİ

İzmirde panjur tamiri artık daha kolay!

Özellikle normal ve alüminyum panjurlarda zaman içerinde makara ipleri koparak panjur kullanılamaz hale gelebilir. Kullanıma bağlı olarak panjurların ileri doğru açılmasını sağlayan makaslarda da çeşitli arızalar, bozulmalar olabilir. Genellikle bu tür arızalar (panjur makara değişimi, panjur ip değiştirme, panjur makas değiştirme v.b.) sektörümüzdeki firmalar tarafından maalesef küçük iş/ angarya olarak görülmektedir. Eşsiz grup yapı olarak İzmir merkezdeki panjur tamiri işlerinize talibiz. Firma olarak çözümümüz sizlerden gelen irili ufaklı izmir panjur tamiri taleplerini liste halinde toplayıp, diğer montajlarımızın durumuna göre haftanın uygun günlerinde önceden haber vererek gelip panjur tamirinizi gerçekleştirmektir.

Firmamız aynı zamanda motorlu panjur tamiri de gerçekleştirebilmektedir. İzmir'deki motorlu panjur tamiri işleriniz için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 532 430 69 00 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilir ya da Whatsapp uygulaması üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

Panjur tamiri hizmeti verdiğimiz yerler: Karabağlar( Hatay, Yeşilyurt, Limontepe, Bozyaka, Üçkuyular ve ilçenin tümü ) , Konak ( Güzelyalı, Göztepe, Mithatpaşa Caddesi, Alsancak ve diğer semtleri ), Buca ( Buca Merkez, Şirinyer ), Gaziemir (Gaziemir Merkez ve çevresi ), Bornova ( Bornova Merkez, Özkanlar ), Bayraklı ( Bayraklı Merkez, Manavkuyu, Osmangazi, Alaybey ), Karşıyaka ( Karşıyaka Merkez, Bostanlı, Mavişehir ), Balçova (ilçenin tamamı), Narlıdere. Hizmet verdiğimiz diğer ilçeler ve semtler için bizden telefonda mutlaka bilgi alınız.