Ana Sayfa » Ürün ve Hizmetlerimiz » Panjur

PANJUR

İzmirde panjur yaptırmak için bizi arayın!

Panjur, özellikle öğleden sonra güneş alan ya da ısı yalıtımı yeterli olmayan evlerde bir gerekliliktir. Plastik doğramlarınızın önüne yapılan panjur; yazın güneşin evinizi aşırı ısıtmasını, perdelerinizi, cam kenarındaki koltuklarınızı soldurup ömürlerini kısaltmasını ve kışın da evinizin aşırı derecede ısı kaybetmesini engelleyerek yalıtım açısından fayda sağlar. İzmirde panjur, genellikle yazın çok etkili olan güneş ışığının olumsuz etkisinden evleri korumak için sıkça tercih edilen bir uygulamadır.

Plastik Panjur

Panjur denince ilk akla gelen plastik panjurdur. Genellikle panjur direkleri beyaz, panjurlar gri renktedir. Maliyeti ekonomik olarak kabul edilir.

Alüminyum Panjur

Alüminyum panjur şık görünümü nedeniyle son dönemde eskiye nazaran daha fazla rağbet görmektedir. Plastik panjura göre maliyeti biraz daha yüksek olup kullanım ömrü daha uzundur.

Motorlu Panjur

Diğer panjur türlerine göre daha yüksek konfor ve şıklık arayanların seçimi motorlu panjurdur denebilir. Ahşap görünümü de dahil olmak üzere pek çok renkte olabilirler. Montajı esnasında evde panjura en yakın olan buvattan çalışması için gerekli elektrik çekilir. Bir düğmeye basarak açıp kapama imkanı sağladığından oldukça pratiktir ve sessiz çalışırlar. Lamellerin içinde bulunan poliüretan köpük sayesinde ısı yalıtımı açısından fayda sağlarlar. Diğer panjur çeşitlerine göre daha yüksek maliyettedir.

Panjur Fiyatları

Panjur fiyatları, pvc pencerelerdeki gibi metretül üzerinden değil, metrekare üzerinden hesaplanır. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedefiyle çalışmalarını sürdüren Eşsiz Grup Yapı olarak, adresinizde gerekli ölçümleri yapıp panjur işiniz için uygun fiyatlar çıkarmaktayız.

Firmamız, Panjur Tamiri hizmeti de vermektedir.